Bahagian Akaun

Adi Nawar binti AbdullahKetua Akauntan adinawar@kasa.gov.my 03-8091 7190
KosongSetiausaha Pejabat - 03-8091 7191

Seksyen Pengurusan

Rafizah Bt Mat ShahTimbalan Ketua AkauntanSeksyen Pengurusan rafizah@kasa.gov.my 03-8091 7192
Mohamad Mazli Bin AnuarPenolong AkauntanSeksyen Pengurusan mazli@kasa.gov.my 03-8091 7204
Nur Dalila Binti RazaliPenolong AkauntanSeksyen Pengurusan dalila@kasa.gov.my 03-8091 7206
Norhaizah Binti SapiudinPembantu AkauntanSeksyen Pengurusan norhaizah@kasa.gov.my 03-8091 7202
Siti Noorhawa Binti OmarAkauntan KananSeksyen Pengurusan noorhawa@kasa.gov.my 03-8091 7195
Noor Ezura Binti Abd RahmanPenolong AkauntanSeksyen Pengurusan noorezura@kasa.gov.my 03-8091 7197
Azizah Binti SubuhPenolong AkauntanSeksyen Pengurusan azizah.subuh@kasa.gov.my 03-8091 7208
Nik Mazida Akmal binti Nik YahyaPembantu Tadbir Perekeranian OperasiSeksyen Pengurusan mazida@kasa.gov.my 03-8091 7203

Seksyen Operasi

Sherenzakiah Binti Muhamed YusoffTimbalan Ketua AkauntanSeksyen Operasi sheren@kasa.gov.my 03-8091 7193

Unit Akaun

Nor Idayu Binti Ahmad ShukriAkauntan KananUnit Akaun, Seksyen Operasi idayu@kasa.gov.my 03-8091 7194
Nur Munirah Binti RaufPenolong AkauntanUnit Akaun, Seksyen Operasi munirah@kasa.gov.my 03-8091 7200
Nazatul Shima Binti Mohd NajibPenolong AkauntanUnit Akaun, Seksyen Operasi nazatul@kasa.gov.my 03-8091 7205
Faizah Najmiah Binti HairomPenolong AkauntanUnit Akaun, Seksyen Operasi faizah@kasa.gov.my 03-8091 7201

Unit Bayaran dan Gaji

Iza Hilmi Bin ZakariaAkauntanUnit Bayaran dan Gaji, Seksyen Operasi izahilmi@kasa.gov.my 03-8091 7196
Mohd Aminuddin Zaki Bin Mohd AriffinPenolong AkauntanUnit Bayaran dan Gaji, Seksyen Operasi aminuddin@kasa.gov.my 03-8091 7199
Suhaida Azura Binti Abu HassanPenolong AkauntanUnit Bayaran dan Gaji, Seksyen Operasi azura@kasa.gov.my 03-8091 7198
Norhayati Binti NordinPenolong AkauntanUnit Bayaran dan Gaji, Seksyen Operasi norhayati@kasa.gov.my 03-8091 7207