Bahagian Perkhidmatan Air dan Pembetungan

Pejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan)

Dr. Ching Thoo A/L KimSetiausaha BahagianPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) ching@kasa.gov.my 03-8886 1125
Nurrul Aidah binti Mohd SaidSetiausaha PejabatPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) aidah@kasa.gov.my 03-8886 1126
Rodzah Hani binti Ahmad ZamliPembantu TadbirPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) rodzah@kasa.gov.my 03-8886 1141
KOSONGPembantu OperasiPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) - 03-8886 1769
Diyana binti Md NaserKetua Pembantu TadbirPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) diyana@kasa.gov.my 03-8886 1722
KOSONGPembantu TadbirPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) - -
Zinal bin HashimPemandu ProjekPejabat Setiausaha Bahagian (Perkhidmatan Air & Pembetungan) - -

Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air

Nik Yusaimi bin YusoffTimbalan Setiausaha BahagianSeksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air nikyusaimi@kasa.gov.my 03-8886 1131
Ganesan a/l JeyabalanKetua Penolong Setiausaha 1Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air ganesan@kasa.gov.my 03-8886 1137
KOSONGPenolong Setiausaha 1Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air - 03-8886 1382
Fauziah binti Mohamed RoshidiPenolong Setiausaha 3Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air fauziah@kasa.gov.my 03-8886 1128
Nurul Syazwani binti Ahmad KamarudinPenolong Pegawai TadbirSeksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air nsyazwani@kasa.gov.my 03-8886 1669
Afifah Fatahiyah binti MohamadPembantu TadbirSeksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air afifah@kasa.gov.my 03-8886 1141
Farah Syuhaidah binti AminuddinSetiausaha PejabatSeksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air farahs@kasa.gov.my 03-8886 1132
Premnath Alan ChristopherKetua Penolong Setiausaha 2Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air prem@kasa.gov.my 03-8886 1637
Zairatul Ikma binti ZamriPenolong Setiausaha 2Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air zairatul@kasa.gov.my 03-8886 1740
Azlida binti AzidPenolong Setiausaha 4Seksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air azlida@kasa.gov.my 03-8886 1008
Nuraini binti HassanPSHSeksyen Industri Perkhidmatan Bekalan Air nuraini@kasa.gov.my -

Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan

Gan Chee KoonTimbalan SetiausahaSeksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan ckgan@kasa.gov.my 03-8886 1138
Dr. Ida Syahrina binti Hj. ShukorKetua Penolong Setiausaha 1Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan ida.syukor@kasa.gov.my 03-8886 1127
Tengku Mohd Izam bin Tuan IbrahimPegawai Teknikal IWKSeksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan izami@kasa.gov.my 03-8886 1410
Saddam Husain bin OthmanPenolong Setiausaha 2Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan saddam@kasa.gov.my 03-8886 1139
Redhwan bin MarisaPembantu TadbirSeksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan redhwan@kasa.gov.my 03-8886 1704
KosongPenolong Setiausaha 4Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan - -
Norsazrina binti SaireSetiausaha PejabatSeksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan rina@kasa.gov.my 03-8886 1108
Haziana @ Hartini binti HisamuddinKetua Penolong Setiausaha 2Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan haziana@kasa.gov.my 03-8886 1031
Mohamad Hafrizal bin HashimPenolong Setiausaha 1Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan hafrizal@kasa.gov.my 03-8886 1737
Nur'Amirah binti Abd RazakPenolong Setiausaha 3Seksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan amirah@kasa.gov.my 03-8886 1399
Wan Izni binti Wan HamdiPSHSeksyen Industri Perkhidmatan Pembetungan wanizni@kasa.gov.my -

Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air

Dr. Razul Ikmal bin RamliTimbalan Setiausaha BahagianSeksyen Regulatori Perkhidmatan Air razulikmal@kasa.gov.my 03-8886 1532
Raffidi bin AbdullahKetua Penolong Setiausaha 1Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air raffidi@kasa.gov.my 03-8886 1738
Noor Nadia binti Mohd RadziPenolong Setiausaha 1Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air nadiaradzi@kasa.gov.my 03-8886 1135
Nurul 'Adawiya binti JainonPenolong Setiausaha 3Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air adawiya@kasa.gov.my 03-8886 1154
Nurul Akmal binti Abdul KadirPenolong Setiausaha 5Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air nurulakmal@kasa.gov.my 03-8886 1140
Nor Shafaamira binti MansorSetiausaha PejabatSeksyen Regulatori Perkhidmatan Air shafaamira@kasa.gov.my 03-8886 1546
Malia binti MohamedKetua Penolong Setiausaha 2Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air malia@kasa.gov.my 03-8886 1074
KosongPenolong Setiausaha 2Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air - -
Suriani binti KamarundinPenolong Setiausaha 4Seksyen Regulatori Perkhidmatan Air suriani.k@kasa.gov.my 03-8886 1069
Maznah binti TahirPembantu TadbirSeksyen Regulatori Perkhidmatan Air maznah@kasa.gov.my 03-8886 1670