Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

Pejabat Setiausaha Bahagian

Zulkarnain bin Abd KadirSetiausaha Bahagian zulkarnain@kasa.gov.my 03-8091 7177
NURSYAZNIERA BINTI YUNOSSetiausaha Pejabat syazniera@kasa.gov.my 03-8091 7277

Seksyen Khidmat Pengurusan

Jacinta Priyadarshini a/p DavidKetua Penolong SetiausahaSeksyen Khidmat Pengurusan jacinta@kasa.gov.my 03-8091 7105

Unit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am

IRMA RYTA HIKARI BINTI MOHAMMAD RASOLPenolong SetiausahaUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan hikari@kasa.gov.my 03-8091 7133
Sharulsalinda binti SaharPenolong Pegawai TadbirUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan salinda@kasa.gov.my 03-8091 7103
Syazwan Nazmi bin ZolkifliPembantu TadbirUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan syazwan@kasa.gov.my 03-8091 7102
MUHAMMAD AMIN BIN MAT ZAINPembantu OperasiUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan amin@kasa.gov.my -
MUHAMMAD HAFIZI BIN MUHAMMAD HANAFIPembantu OperasiUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan hafizi@kasa.gov.my -
KosongPegawai KeselamatanUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan - -
KosongPegawai KeselamatanUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan - -
KosongPembantu OperasiUnit Pengurusan Fasiliti dan Pentadbiran Am, Seksyen Khidmat Pengurusan - -

Unit Pengurusan Aset dan Kenderaan

STEWARD ANAK MOLLYPenolong SetiausahaUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan steward@kasa.gov.my 03-8091 7134
Sharidah binti HarunKetua Pembantu TadbirUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan sharidah@kasa.gov.my 03-8091 7107
Abdul Rahim bin Roslan@RuselanPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan rahim@kasa.gov.my -
Muhammad Nur Fareez bin YahyaPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan fareez@kasa.gov.my -
Muhamad Syahmi bin KhalidPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan syahmi@kasa.gov.my -
Mohamad Faizal bin KamaludinPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan faizal@kasa.gov.my -
Mohd Ismazani bin IsmailPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan ismazani@kasa.gov.my -
KosongPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan - -
KosongPemanduUnit Pengurusan Aset dan Kenderaan, Seksyen Khidmat Pengurusan - -

Unit Pengurusan Rekod dan Pusat Sumber

Nor Azah binti HashimPegawai ArkibUnit Pengurusan Rekod dan Pusat Sumber, Seksyen Khidmat Pengurusan azah@kasa.gov.my 03-8091 7101
KosongPembantu PustakawanUnit Pengurusan Rekod dan Pusat Sumber, Seksyen Khidmat Pengurusan - -
Nurul Azhar bin Abd WahabPembantu TadbirUnit Pengurusan Rekod dan Pusat Sumber, Seksyen Khidmat Pengurusan azhar@kasa.gov.my 03-8091 7111
Muhammad Hafizi bin Muhammad HanafiPembantu OperasiUnit Pengurusan Rekod dan Pusat Sumber, Seksyen Khidmat Pengurusan - -

Seksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat

Nor Bizura binti SethKetua Penolong SetiausahaSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat bizura@kasa.gov.my -
KosongPenolong SetiausahaSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat - -
NOR AMALINA BINTI MOHAMED JOHARIPenolong SetiausahaSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat amalina@kasa.gov.my -
KosongPenolong Pegawai TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat - -
Haslina binti SaniPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat haslina@kasa.gov.my 03-8091 7106
Puteri Ratna binti JoharPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat ratna@kasa.gov.my 03-8091 7108
Rossmariatey binti AhmadPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat rossmariatey@kasa.gov.my 03-8091 7113
Normar Idayu binti Ma-HassanPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat normar@kasa.gov.my 03-8091 7109
Bonica anak PanyauPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat bonica@kasa.gov.my 03-8091 7110
Ummi Nazuha binti AminPembantu TadbirSeksyen Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan Naik Pangkat nazuha@kasa.gov.my 03-8091 7112

Seksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS

Sham Azura Binti AhmadKetua Penolong SetiausahaSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS shamazura@kasa.gov.my 03-8091 7104
Muhammad bin Mohd TawilPenolong SetiausahaSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS muhammad@kasa.gov.my -
Quek Ming JenPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS quek@kasa.gov.my 03-8091 7116
Mohammad Asri bin JumariKetua Pembantu TadbirSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS asri.jumari@kasa.gov.my 03-8091 7119
Sahrizan binti Abd RahimPembantu TadbirSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS sahrizan@kasa.gov.my 03-8091 7118
Nazirah binti BaharuddinPembantu TadbirSeksyen Pembangunan Organisasi, Perancangan Sumber Manusia dan HRMIS nazirah@kasa.gov.my 03-8091 7117

Seksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi

Noor Rizawati binti NasirKetua Penolong SetiausahaSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi rizawati@kasa.gov.my
Mohamad Akmal bin MahmudPenolong SetiausahaSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi akmal.mahmud@kasa.gov.my 03-8091 7131
hASLINA BINTI HASANPegawai PsikologiSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi haslina.hasan@kasa.gov.my 03-8091 7132
KosongPenolong Pegawai PsikologiSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi - -
Siti Farah Diyana binti NorhanPembantu TadbirSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi farahdiyana@kasa.gov.my 03-8091 7115
Muhammad Shahrull Ain bin RahimPembantu TadbirSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi shahrull@kasa.gov.my 03-8091 7250
Farzana binti PazilPembantu TadbirSeksyen Pembangunan Sumber Manusia dan Pengurusan Psikologi farzana@kasa.gov.my 03-8091 7114