Bahagian Pengurusan Alam Sekitar

JAMALULAIL BIN ABU BAKARSetiausaha Bahagian jamal@kasa.gov.my 03-8885 8660
Norizah binti IbrahimSetiausaha Pejabat norizah@kasa.gov.my 03-8885 8616

Pentadbiran

KOSONGKetua Pembantu Tadbir - -
Normala binti SabardinPembantu Tadbir (P/O) normala@kasa.gov.my 03-8885 8786
Zamilah binti JaafarPembantu Tadbir (P/O) zamilah@kasa.gov.my 03-8885 8786
Ahmad Hafiz bin Mohd IsaPembantu Tadbir (P/O) hafiz@kasa.gov.my 03-8885 8786
KOSONGPembantu Tadbir (P/O) - -
Nur Syafiqah binti HamzaPembantu Operasi nursyafiqah@kasa.gov.my -

Seksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS)

Datuk Mariam binti IliasTimbalan Setiausaha Bahagian mariam@kasa.gov.my 03-8885 8382
Shakila binti AbdanSetiausaha Pejabat shakila@kasa.gov.my 03-8885 8684

Unit Pengurusan Udara

Mazrini binti MohmadKetua Penolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) mazrini@kasa.gov.my 03-8885 8676
Mohd Azuwan bin AbdullahPenolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) azuwan@kasa.gov.my 03-8885 8679
Zafirah binti Mohamad NorPenolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) zafirah@kasa.gov.my 03-8885 8778

Unit Pengurusan Air

KosongKetua Penolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) - -
Mohd Husaini bin SaidiPenolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) husaini@kasa.gov.my -

Unit Pengurusan Kimia

Farrah Effa binti DaudKetua Penolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) effa@kasa.gov.my 03-8885 8678
Nurul Hani binti Mohd HataPenolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) hani@kasa.gov.my 03-8885 8262
Dini Fajrina binti Mohd HussainPenolong SetiausahaSeksyen Dasar Alam Sekitar (SDAS) dinifajrina@kasa.gov.my 03-8885 8681

Seksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA)

Eddy Mazuaansyah bin Mohd Ali MuradTimbalan Setiausaha Bahagian eddyms@kasa.gov.my 03-8885 8685
Shakila binti AbdanSetiausaha Pejabat shakila@kasa.gov.my 03-8885 8684

Unit Biokeselamatan

Nor Azlina binti BaharumKetua Penolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) azlinabh@kasa.gov.my 03-8885 8163
Dr. Noorsyazwani binti ZulkifliPenolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) noorsyazwani@kasa.gov.my -
Muhammad Ammar bin Mohd GhausePenolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) ammar@kasa.gov.my -

Unit Marin

KosongKetua Penolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) - -
Malisa binti Mat NoorPenolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) malisa@kasa.gov.my 03-8885 8245

Unit Ekonomi Kitaran

Nor Haswani binti KamisKetua Penolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) nhaswani@kasa.gov.my 03-8885 8739
Nur Hidayah binti HasnanPenolong SetiausahaSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) nurhidayah@kasa.gov.my 03-8885 8625
Ilya Najiha binti JazariPenolong Setiausaha ilyanajha@kasa.gov.my 03-8885 8291

Core Team: Tadbir Urus Kimia

Dato' Dr. Hj. Mohammad Ezanni bin Mat SallehKetua Pasukan Teras Chemical GovernanceSeksyen Pengurusan Sumber Alam (SPSA) ezanni@kasa.gov.my 03-8885 8682

Pegawai Sambilan Harian (PSH)

Ameelah binti Yusof RosliPSH ameelah@kasa.gov.my -
Siti Nurul Ain binti HaronPSH nurul.ain@kasa.gov.my -
Muhammad Nazirul Nadhir bin Mohd GaniPSH nazirul@kasa.gov.my -
Nurul Nasriah binti Mohd NasirPSH nasriah@kasa.gov.my -