Bahagian Perubahan Iklim

Dr. Sugumari a/p ShanmugamSetiausaha Bahagian sugumari@kasa.gov.my 03-8885 8690
Ahmad Farid Bin MohammedTimbalan Setiausaha Bahagian farid@kasa.gov.my 03-8885 8615
Yusmazy Bin Md YusupTimbalan Setiausaha Bahagian yusmazy@kasa.gov.my 03-8885 8675
NORHALIZA BINTI MOHD ZANSetiausaha Pejabat norhaliza@kasa.gov.my 03-8885 8839
Intan Suhana Binti ZakriSetiausaha Pejabat intan@kasa.gov.my 03-8885 8683
Marhaini Binti MatKetua Penolong SetiausahaUnit Program Perubahan Iklim marhaini@kasa.gov.my 03-8885 8509
Siti Nooraznie Binti Abdul RahimKetua Penolong SetiausahaUnit Adaptasi aznie@kasa.gov.my 03-8885 8321
Saifuddin Bin Abdul KarimKetua Penolong SetiausahaUnit Pembangunan Hijau I saifuddin@kasa.gov.my 03-8885 8383
Norlailina Binti MamatKetua Penolong SetiausahaUnit Pembangunan Hijau II norlailina@kasa.gov.my 03-8885 8705
Muhammad Ridzwan Bin AliPenolong Setiausaha KananUnit Rundingan Dasar ridzwan@kasa.gov.my 03-8885 8053
Sheela InthiramPenolong Setiausaha KananUnit Program Perubahan Iklim sheela@kasa.gov.my 03-8885 8143
Hizahwati Binti BadriPenolong Setiausaha KananUnit Pembangunan Hijau II hizahwati@kasa.gov.my 03-8885 8557
Suhana Binti ShamshudinPenolong SetiausahaUnit Pembangunan Hijau I suhana@kasa.gov.my 03-8885 8559
Law Yen YangPenolong SetiausahaUnit Pembangunan Hijau I yenyang@kasa.gov.my 03-8885 8381

Unit Pelaporan Inventori Gas Rumah Kaca

Dayang Ratnasari Binti Abu BakarKetua Penolong SetiausahaUnit Pelaporan Inventori Gas Rumah Kaca ratnasari@kasa.gov.my 03-8885 8879
Wan Nur Syuhada Binti Wan AtaPenolong Pengurus ProjekUnit Pelaporan Inventori Gas Rumah Kaca wnsyuhada@kasa.gov.my 03-8885 8000
Wan Nurlaila Yusra Binti Mat DesaPenolong Pengurus ProjekUnit Pelaporan Inventori Gas Rumah Kaca nurlaila@kasa.gov.my -
Rafidah Binti HasbullahPenolong SetiausahaUnit Pelaporan Inventori Gas Rumah Kaca rafidah@kasa.gov.my 03-8885 8597

Unit Pentadbiran

Nor Mizan binti Ab HamidKetua Pembantu TadbirUnit Pentadbiran normizan@kasa.gov.my 03-8885 8000
Ahmad Zulhilmi Bin Che GhaniPembantu TadbirUnit Pentadbiran zulhilmi@kasa.gov.my 03-8885 8000
Rahayu binti Mohaji @ MahajiPembantu TadbirUnit Pentadbiran rahayu@kasa.gov.my 03-8885 8529
Nurul Farahiah binti MohamedPembantu TadbirUnit Pentadbiran farahiah@kasa.gov.my 03-8885 8654
Nor Fatihah Binti Mohd HussinPembantu OperasiUnit Pentadbiran fatihah@kasa.gov.my 03-8885 8000