Bahagian Pengurusan Maklumat

Pejabat Setiausaha Bahagian

Mansor bin OmarSetiausaha Bahagian mansor@kasa.gov.my 03-8091 7300
KOSONGSetiausaha Pejabat @kasa.gov.my 03-8091 7301

Seksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT

Mohamed Azran bin AzizKetua Penolong SetiausahaSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT azran@kasa.gov.my 03-8091 7302
Ts. Mohamad Afizal bin Md TahirPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT afizal@kasa.gov.my 03-8091 7305
Farah binti Mat KhalilJuruteknik KomputerSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT farah@kasa.gov.my -
Muhammad Azim bin Abdul HalimPenolong SetiausahaSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT azim@kasa.gov.my -
Nuradilah binti KamaruzzamanPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT nuradilah@kasa.gov.my 03-8091 7306
KosongJuruteknik KomputerSeksyen Operasi, Rangkaian dan Keselamatan ICT - -

Seksyen Aplikasi

Albert Peter JauaKetua Penolong SetiausahaSeksyen Aplikasi albert@kasa.gov.my 03-8091 7303
Hana Nurbaya binti HamdanPenolong SetiausahaSeksyen Aplikasi hana@kasa.gov.my 03-8091 7308
KosongPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Aplikasi - -
KosongPenolong SetiausahaSeksyen Aplikasi - -
KosongPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Aplikasi - -

Seksyen Dasar ICT & Pentadbiran

Zahidi Ridzuan bin AhmadPenolong SetiausahaSeksyen Dasar ICT & Pentadbiran zahidi@kasa.gov.my 03-8091 7309
Saikhah binti Hj TahirPembantu TadbirSeksyen Dasar ICT & Pentadbiran saikhah@kasa.gov.my 03-8091 7307
Noor Aziah binti MustaffaPenolong Pegawai Teknologi MaklumatSeksyen Dasar ICT & Pentadbiran aziah@kasa.gov.my 03-8091 7304
KosongPembantu OperasiSeksyen Dasar ICT & Pentadbiran - -